7. TATD Kurs Günleri Kongresi


Değerli meslektaşlarımız,


Türkiye Acil Tıp Derneği bünyesindeki kurslardan oluşturulan ve Türkiye Acil Tıp Derneği’nin marka toplantılarından biri haline gelen kurs kongresi konseptimiz, bu yıl 7. TATD Kurs Günleri Kongresi ile 18 – 21 Nisan 2023 tarihleri arasında Royal Seginus Hotel – Antalya’da sizleri beklemektedir.

TATDUS ekibi olarak 7. TATD Kurs Günleri Kongresinde 4 günde 8 kurs ile yine sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Acilde ultrasonografi kullanım talebinin ve kullanımının her geçen gün katlanarak arttığını hepimiz görüyor ve mutlu oluyoruz. Bu talep doğrultusunda biz de üstümüze düşen görevi yapmak için 4 güne yayılmış 3 farklı kursu, 2 salonda 9 birim olarak sizlerle buluşturacağız.

Alanında uzman TATDUS eğitmenleri tarafından, teorik ve yatak başı pratik uygulama şeklinde planlanan Acil Ekokardiyografi Kursu, Kritik Hastada Ultrasonografi Kursu ve Karın Ağrısında Ultrasonografi kurslarımız sizlerin seçimi için beklemektedir.

Zengin bilimsel içeriği ve eğitim ortamı ile mesleki gelişiminize, sosyal ortamı ile de ruhunuza hitap edeceğini düşündüğümüz 7. TATD Kurs Günleri Kongresinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kurslarımızı incelemek ve kayıt için https://tatdkursgunleri.org/ linkini kullanabilirsiniz.

Saygılarımla

Öğr. Gör. Dr. Süleyman İBZE

TATDUS Çalışma Grubu adına

Paylaş Paylaş