Mobil-ED


Mobil-ED ile tanışın!

Acil hekimlerinin günlük pratiklerinde ihtiyaç duyabilecekleri pek çok faydalı bilgiyi derleyen, uygulama yüklemeden, mobil cihazlarından uygulama deneyimi sunan, üyelerin interaktif etkileşimine müsade eden çok yönlü bir platform olarak tasarlanmıştır.

Mobil-ED Kullanım Kılavuzu 

Mobil-ED.net, Türkiye Acil Tıp Derneği mobil web uygulamasıdır. İnternet alışkanlıklarının mobil cihazlara yönelmesi, 

Hepsi bir arada çözümlere olan ilgi,Yeni bir uygulama daha indirme konusundaki isteksizlik,mobil-ed’in ortaya çıkmasına neden olmuştur.

 

Acil hekimlerinin günlük pratiklerinde ihtiyaç duyabilecekleri pek çok faydalı bilgiyi derleyen, uygulama yüklemeden, mobil cihazlarından uygulama deneyimi sunan, üyelerin interaktif etkileşimine müsade eden çok yönlü bir platform olarak tasarlanmıştır.  

Kurulum: Cep telefonu ya da tabletinizden www.mobil-ed.net sitesine girin. Android cihazlarda otomatik gelen ana ekrana ekleme isteğini ‘evet’ diyerek yanıtlayın. IOS cihazlarda alt kısımdaki ⍐ işaretine dokunun ve ‘ana ekrana ekle’ seçeneğini seçin. Artık uygulamanız hazır. İstediğiniz zaman ana ekrandaki ikondan uygulamaya erişebilirsiniz. 

 

Bölümler:

Blogg-ER: TATD çalışma grupları tarafından üretilen her türlü bilimsel içeriğe ve faaliyete buradan erişebilirsiniz. 

Acilci.net: Acilcinin vazgeçilmesi acilci.net artık mobil uygulama deneyimi ile elinizin altında. (Acilci.net’in muhteşem ekibinin koşulsuz desteği ile) 

Sunumlar: TATD kongre sunumları videolarını buradan izleyebilirsiniz. 

TJEM:  Türkiye Acil Tıp Dergisinde yayınlanmış tüm makaleler tam metinleri ile elinizin altında.

Etkinlik: TATD’ nin tüm kurs, sempozyum, kongre, sosyal etkinliklerini buradan takip edebilirsiniz. 

Duyurular: Kutlamalar, resmi açıklamalar, etkinlik sonrası fotoğraflar hepsi bir arada bu alanda. Uzmanlık ve akademik yükselme kutlamaları artık zahmetsiz. Notunuzu yazmanız yeter. 

Algoritmalar: Hastalık yönetim algoritmaları (Pulmoner emboli, RSI, Sepsis, Pnömoni vb.)  bu alanda

Hesaplamalar: İlaç dozları, skorlamalar, mnemonikler bu alanda 

Ayın olgusu: Her ay yeni bir olgu (EKG, toksikoloji, usg, görüntü) 

Sanal Stand: TATD üyelerine özel bu alanda kongrelerimize destek veren firmaları ve ürünlerini görebilir, ürünler hakkında yorum yazabilir, firma temsilcilerine soru sorabilir ve demo talep edebilirsiniz. 

Sosyal Medya: Dernek facebook, twitter ve instagram hesaplarını bu alandan takip edebilirsiniz.

TATD TV:  Röportajlar, özel anlar, videolar bu alanda 

Siz gönderin: Mobil-ed’de yer almasını istediğiniz video, resim ve yazıları bizimle paylaşabilirsiniz. 

Üyeler ve Sohbet: TATD üyelerine özel bu alanda üyelerin birbirine  mesaj gönderebilmesi amacıyla oluşturulmuştur. 

Seçtiklerim: Uygulama içinde gezinirken beğendiğiniz ve daha sonra okumak istediğiniz içeriği seçip, daha sonra bu alandan erişerek okuyabilirsiniz. 

Profil-Üyelik Kartı: Üst menüden profil sayfanıza ulaşabilir, uygulamayı her gün ziyaret ederek, uygulama  içinde vakit geçirerek, yorum yazarak, duyurularımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak puan toplayabilir, kurs , sempozyum ve kongrelere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz. Sürpriz hediyelere de hazırlık olun.

 

Türkiye Acil Tıp Derneği

Paylaş Paylaş