Acil Tıp Asistan Sempozyumu, İstanbul (ATAS 2023)


  • Asist. Dr. Ömer Erdem Şevik
  • 8 Haziran 2023 - 11 Haziran 2023
  • Doğa Tatil Köyü - Şile
  • Etkinlik
  • atab, atas, atas2023
  • 1078

Değerli Acil Tıp Asistanları,

Geçen yıl İzmir Kuşadası’nda hem sosyal hem bilimsel içerik açısından dolu dolu bir Acil Tıp Asistan Sempozyumu’nu geride bıraktık. ” Yaşama el ver , Kurtuluş ol! ” sloganıyla çıktığımız bu yolda İstanbul ekipleri olarak sizleri en iyi şekilde ağırlamak için çalışmalarımız heyecanla devam ederken; 6 Şubat 2023 günü yaşadığımız ulusal afet hepimizi derinden yaraladı. Afet bölgesindeki vatandaşlarımız ve sağlık personellerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsak da aslında bu kadar büyük bir doğal afet karşısında ne kadar yetersiz ne kadar hazırlıksız olduğumuzun farkına vardık. Bu afette pek çok sağlık personelimizi ve vatandaşımızı kaybettik. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyoruz. Acımız devam ediyor. Yaralarımızı sarmaya ve afet bölgesindeki arkadaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Bu mücadelede hep birlikte daha iyiye doğru ilerleyeceğiz. Bazen her nöbetin küçük bir afet sayılabildiği acil servislerimizden çıkıp biraz mesleki bilgilerimizi arttırmak, biraz nefes almak, biraz eğlenmek, biraz dertleşmek için 16. Acil Tıp Asistan Sempozyumu’nda 08-11 Haziran 2023’te bir araya geliyoruz.

Tüm İstanbul Acil Tıp Kliniklerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği 16. Acil Tıp Asistan Sempozyumu bu yıl İstanbul Şile’deki Doğa Tatil Köyü’nde düzenlenecektir.

Sempozyumun ana temamızı “Metropol Acilleri” olarak belirledik.

Yorucu ve yıpratıcı günlerin ardından; sizleri bilimsel içeriği, pratik uygulamaları, sosyal içeriği ve farklı konsepti ile güzel zaman geçireceğiniz harika bir sempozyuma davet ediyoruz.

Buluşmak ve görüşmek dileğiyle…

ATAS Başkanı Furkan YAKIN

Sempozyum Ana Sayfası İçin Tıklayınız.

Paylaş Paylaş