Üyeler


Prof. Dr. DOĞAÇ NİYAZİ ÖZÜÇELİK


İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı İSTANBUL

Prof. Dr. Murat Ersel


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

1994 Ege Tıp mezunuyum. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde başladığım Acil Tıp Uzmanlık eğitimimi 2002 yılında tamamladım. 2002 - 2004 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Acil Tıp Uzmanı, 2004-2005 yılları arasında Kocaeli Üniversitesinde Yard. Doç. Dr. olarak görev yaptım. 2005 yılından itibaren Ege Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalında öğretim elemanı olarak görev yapıyorum, 2011 yılında Doçent ünvanını aldım, 2018 yılından itiabren de Profesör kadrosunda görevime devam ediyorum. İyi derecede Almanca ve İngilizce biliyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

[email protected]

Prof. Dr. Murat Orak


Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

[email protected]

Prof. Dr. Recep Dursun


Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD Acil Servis DİYARBAKIR

TATD 13. ve 14. Afet Çalışma Grubu Başkanı, TATD 13. Yönetim Kurulu Üyesi Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı 2012 Van Depremi Tıbbi Koordinatörü,2012 Yılı Yılın Doktoru ve Yılın Sağlık Çalışanı Afet Yönetimi Ve Tıbbı Uygulamalar Kitabı Editör Ve Yazarı HAP (Hastane Afet ve Acil Durum Planı) Eğitimcisi AFAD Gönüllüsü, UMKE Gönüllüsü ve Eğitmeni

Prof. Dr. Serkan Emre Eroğlu


T.C. Sağlık Bakanlığı Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acil Tıp Kliniği

Sağlık Bakanlığı Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği İdari ve Eğitim Sorumlusu, Türkiye Acil Tıp Derneği 15. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi, Başkan Yardımcısı.

[email protected]

Prof. Dr. Serkan Yılmaz


Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

[email protected]

Doç. Dr. Funda Karbek Akarca


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

2005 yılında DEÜ Acil Tıp Anabilimdalından mezun olduktan sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalıştım. 2010 yılından itibaren Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil tıp Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaktayım. Tatd derneğinin Ultrason Çalışma Grubu kurucularındanım. Ayrıca Afet, Kritik bakım ve Kadın Komisyonunda çalışmaktayım.

[email protected]

Doç. Dr. Mahmut TAŞ


Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis DİYARBAKIR

Doç.Dr. Mahmut TAŞ S.B.Ü.Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyarbakır

Doç. Dr. Mehmet Ali Karaca


Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

[email protected]

Doç. Dr. Onur KARAKAYALI


Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Kliniği

2001-2007-Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2008-2012-Ankara Yıldırım Beyazıd Üniversitesi Ankara Atatürk EAH-Acil Tıp Asistanlığı 2012-2020-SBÜ Kocaeli Derince EAH-Uzm.Dr 2020-......-Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi- Doç.Dr. İlgi alanları:Afet tıbbı,Ultrasonografi.

[email protected]

Doç. Dr. Sarper Yilmaz


Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi

İstanbul Kartal'da bir Acil Tıp Uzmanı, Yeditepe Üniversitesi’nde acil ve afet yönetiminde yüksek lisans öğrencisi, SBÜ Eczacılıkta İlk ve Acil Yardım eğitmeni, Nicel çalışmalara misafir, Nitel çalışmalara takıntısı olan amatör bir araştırmacı. S.B.Ü Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi/ Acil Tıp Kliniği, Kartal, İstanbul, TURKİYE, sarperyilmaz08@gmail.com, ORCID ID: 0000-0001-8166-659X, [email protected]

Dr. Öğr. Üyesi Gültekin KADI


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Acil Tıp Gönüllüsü

Dr. Öğr. Üyesi Mevlana Ömeroğlu


Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Dr Öğr Üyesi Atatürk Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa YAZICIOĞLU


Yeditepe Üniversitesi Hastanesi KOZYATAĞI

Dr. Öğr. Üyesi NEŞE NUR USER


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp A.D.

Dr. Öğr. Üyesi Nurcan BIÇAKÇI


Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu

Dr. Öğr. Üyesi orhan delice


erzurum şehir hastanesi

Öğr. Gör. Dr. Alper Arslan


Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Kocaeli Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi olarak çalışmakta. Okumayı sever ve okuduklarını pratikte olabildiğince uygulamaya çalışır. Sinema, edebiyat ve felsefe hayatında olmazsa olmazlarından. Sevdikleriyle geçirdiği her anı şans bilen ve bundan haz duyan biri. Yürüyüş yapmayı ve bisikletiyle seyr-ü sefer etmeyi sever.

Uzm. Dr. Ali Nokay


Antalya atatürk devlet hastanesi

....

Uzm. Dr. Aslı Bahar UÇAR


İstanbul Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi

Acil Tıp Uzmanı

Uzm. Dr. Aziz VATAN


Sağlık Bakanlığı

dfsfsdfsd

Uzm. Dr. Büşra BEKTAŞ


İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Uzm. Dr. Çiğdem Arslan


İstanbul gaziosmanpaşa eğitim ve araştırma hastanesi

Uzm. Dr. Çiğdem ORHAN


Beylikdüzü Devlet Hastanesi

….

Uzm. Dr. Dicle Polat


Siverek Devlet Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Ali Göksu


Gebze Fatih Devlet Hastanesi

Kampı, doğayı seven, iki canavar babası, sporun her türlüsüne meraklı, Bağcılar-Bakırköy-FSM ortak yapımı bir acilci. Şu an Gebze Fatih DH'de yaşam sevincini korumaya çalışıyor.

Uzm. Dr. ömer çifçi


Omü acil Tıp

Uzm. Dr. Mustafa İpek


Siverek Devlet Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Diyarbakır’ın sıcak havasından biraz olsun nefes alabilmek için Marmara bölgesine gitmiş, Kocaeli Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Dicle Acilden ihtisasını almış, konuşmayı, okumayı seven, her zaman orta yolu bulan, herkesle geçinebilen ortam acilcisi, Kliniğin ‘iyiki bugün nöbetçisin’ dedirten doktoru, Zeren’in eşi, Aras’ın babası.

[email protected]

Uzm. Dr. RANA TOKTAŞ


Kilis Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. Erkan GÜNAY


Şişli Etfal Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Şişli Hamidiye Etfal EAH Acil Tıp Kliniği’nde acil tıp uzmanı olarak çalışmaktayım. http://linkedin.com/in/erkan-gunay-45405a38

Uzm. Dr. Esra ERSÖZ GENÇ


Balıkesir Devlet Hastanesi

Ağrı'nın çorak topraklarında doğdu, gençliğini İzmir'in çiçekli dağlarında geçirdi. BAL'lı olmanın haklı gururunu yaşadıktan sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı. Mecburi hizmetin mecburi olduğu yıllarda Iğdır'da, SSK hastanelerinin SSK olmadığı yıllarda Çekirge Devlet Hastanesi'nde çalıştı. Büyük heves ve umutlarla KTÜ Tıp Fakültesi Acil Tıp Kliniği'nde Asistanlığına başladı. Halen Balıkesir Devlet Hastanesi’nde çalışmakta. Afet, doğa, toksikoloji olmazsa olmazları. Evli ve bir Merdan annesi.

Uzm. Dr. Eyyüp Güneş


Kızıltepe Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. Nurullah Çorakyer


Hitit erol olcok eğitim ve araştırma hastanesi

Uzm. Dr. Mehmet AKÇİMEN


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği ANTALYA

Uzm. Dr. Mehmet Türk


Diyarbakır Silvan Dr. Yusuf AZİZOĞLU Devlet Hastanesi

2009-2015 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2015-2016 DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ-TABİB 2016-2021 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ ACİL TIP ANABİLİM DALI-ASİSTAN 2021- DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ ACİL TIP- UZMAN DOKTOR

Uzm. Dr. Mesut Gürbüz


Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Work, work, work...

Uzm. Dr. MUHAMMED FURKAN ÖZDEN


İSTANBUL ARNAVUTKÖY DEVLET HASTANESİ

İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesinde Acil Tıp Uzmanı olarak görev yapmaktayım.

Uzm. Dr. Muhammet Selim CELEP


Malatya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp

Uzm. Dr. murat balcıoğlu


patnos devlet hastanesi

8 mart 1990 sakarya doğdum. ilköğretim ve ortaöğretim 21 haziran i.ö. okulunda okudum.liseyi figen sakallıoğlu anadolu lisesinde başladık 3yıl okudum son yıl burslu özel okula geçtim.toyota ilköğretim,ortaokul ve lise proje yarışmasında 3.lük kazandım.

Uzm. Dr. Nazife Didem Hanoğlu Ulus


Balıkesir Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. Nimet Uras


Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi

Uzaya meraklı, Bilim-Kurgu-Fantastik hayranı, Mitoloji sever, Kitapkurdu bir Acil Tıp Uzmanı. Kaybettirilen umudunu TATD Afet'te buldu. 2011 Zonguldak Fen Lisesi mezunu, 2017 Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, 2018 - 2022 Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Uzmanlığı. Malatya Battalgazi Devlet Hastanesinde çalışıyor. Dernek Çalışma Grupları: Afet, Resusitasyon, Kritik Hasta Bakımı, Geriatrik Acil Tıp. twitter.com/DrNimet

Uzm. Dr. OLCAY YEŞİL


Sakarya Yenikent Devlet hastanesi

Uzm. Dr. Salih EKİNCİ


Koç Üniversitesi Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Senem Nebi


Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi

Uzm. Dr.


IĞDIR DEVLET HASTANESİ

Merhabalar, ben Sercan! Gölcük doğumluyum; deprem olan. İlköğretim ve liseyi Gölcük'te tamamladıktan sonra, kökenim olan Edirne'ye üniversite için göçtüm ve pratisyen hekimlik zorunlusu, uzmanlık eğitimi dahil 12 yıl Edirne'de yaşadım. Tam bir Trakya kızanıyken; uzmanlıkta rotayı Iğdır'a çevirdim ve 1,5 yıldır Iğdır Devlet Hastane'sinde Acil Tıp uzmanı olarak görev yapmaktayım. Yani anlayacağınız gerçek anlamda sınırlarda yaşıyorum(!). Sanırsınız doktor değil gümrük görevlisiyim; ancak işimi seviyorum. Fakültede acil tıpla tanışır tanışmaz acil tıp uzmanı olmam gerektiğini anlamıştım; bu yolda da hiç zaman kaybetmeden adım atıp bu harika camianın içine girdim. Amacım yaşatmak; yaşatmanın yanında kendime zaman da ayırabilmek. Tüm acilciler olarak çok yaşayalım, güzel yaşayalım! İyi günler dilerim.

Uzm. Dr. Sıla ŞADILLIOĞLU


İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi İSTANBUL

Uzm. Dr. Uğur DURMUŞ


İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği İSTANBUL

Kocaeli Üniversitesi'nden 2010 yılında mezun oldum. Pratisyen hekim olarak 3 sene kadar İstanbul'da çalıştım. Sonrasında 2013 senesinde yuvama geri döndüm ve Acil Tıp Uzmanı olarak Kocaeli Üniversitesi Acil Tıp ABD'den 2017 senesinde mezul olduktan sonra Devlet Hizmet Yükümlüsü olarak Şırnak ili Cizre ilçesi Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesinde zorunlu hizmetimi ifa ederken Barış Pınarı Operasyonu kapsamında hastanemizin Acil Tıp kliniğini lojistik destek merkezi olarak hizmet vermesinde görev aldım. 2019 yılında S.B.Ü. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği'ne geçiş yaptım. 2021 yılında 4 aylık bir süre için Sağlık Bakanlığı görevlendirmesiyle Somali Mogadişu S.B.Ü. Recep Tayyip Erdoğan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Acil Tıp Kliniği'nde, 2022 yılında 3 aylık bir süre için Milli Savunma Bakanlığı görevlendirmesiyle Libya Görev Grubu Komutanlığı Mitiga Rol-2 Hastanesi Acil Kliniği'nde görev aldım. Halen S.B.Ü. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevime devam etmekteyim.

Uzm. Dr. Yenal KARAKOÇ


Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ad

Asist. Dr. abdul samet şahin


ktü acil

Asist. Dr. Ayşe Suayra Güler


Fatih sultan mehmet eah

Asist. Dr. Batuhan KÜÇÜKBARUTCU


Ankara Şehir Hastanesi

Asist. Dr. Baybars Pehlivanoğlu


Pamukkale Üniversitesi Hastanesi

Asist. Dr. begüm sevgi


ANKARA ŞEHİR HASTANESİ

.

Asist. Dr. Beyza Bekdik


Ankara Bilkent Şehir Hastanesi

Asist. Dr. Emine Beyza Nur Kaynar


Ankara Şehir Hastanesi

Asist. Dr. Ebubekir Karataş


Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi

Asist. Dr. aydın bolu


kocaeli üniversitesi

Asist. Dr. Burcu Kadıoğlu


Etlik şehir hastanesi

Lisans: Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016-2022 Kazan devlet hastanesi pratisyen 2022-2023 Etlik şehir hastanesi acil tıp asist. Dr 2023-..

Asist. Dr. BURHAN ÇOMRUK


GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Asist. Dr. Cem Abacı


Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Asist. Dr. Cemal Yasin Duran


Hitit üniversitesi erol Olçok eğitim Araştırma hastanesi

Asist. Dr. Ceren Çolak


Bursa şehir hastanesi

IZMIR KATIP CELEBI UNIVERSITESI TIP FAKULTESI

Asist. Dr. münevver irem dalkılıç


ege üniversitesi

Asist. Dr. Mert Çetinkaya


GÖZTEPE PROF. DR. SÜLEYMAN YALÇIN ŞEHİR HASTANESİ

Asist. Dr. Emir Şenocak


Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi

Asist. Dr. Kevser Erdoğan


Pamukkale üniversitesi tıp fakültesi

Asist. Dr. Orhan İnaltekin


Ümraniye eğitim araştırma hastanesi

Asist. Dr. Oğuzhan Durukal


Akdeniz üniversitesi

Asist. Dr. Elif cansu Ergün


Çorum Hitit Üniversitesi erol olçok eah

Asist. Dr. Elif Akboğa


Ankara Şehir Hastanesi

Asist. Dr. elif günhan


Bursa Şehir Hastanesi

Asist. Dr. Eren Şahin


Trakya Üniversitesi

Asist. Dr. Fatih Yaprak


Ankara Şehir Hastanesi

Asist. Dr. Fatma Sinem Hatipoğlu


İSTANBUL CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ YERLEŞKESİ

2012-2019 İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi 2020- İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Asist. Dr. Ferhat Kürşad Kasapoğlu


İstanul Cerrahpaşa Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Asist. Dr. Gamze Alsu


Sultan 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Asist. Dr. Göksel Aydoğan


ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ACİL

Asist. Dr. GÜLİSTAN ÖZDEMİR


SBÜ ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Asist. Dr. Hülya YILMAZ BAŞER


Pamukkale Üniversitesi Acil Tıp ABD

Asist. Dr. İLKSEN OKUR


ANKARA ŞEHİR HASTANESİ

...

Asist. Dr. Halil Kara


Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Asist. Dr. Kübra Nur Okutan


omü tıp fakültesi

Asist. Dr. Tunahan Şen


Marmara Üniversitesi

2018 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra yeniden burada acil tıp asistanlığına başladım. Trekking, bisiklet, kayak, scuba diving, seyahat fotoğrafçılığı ve havacılıkla ilgileniyorum.

Asist. Dr. MEHMET ŞENADAM


SBÜ GAZİ YAŞARGİL EAH ACİL TIP KLİNİĞİ

Acil Tıp Asistanı

Asist. Dr. MUHAMMET ÇAKAS


BALIKESİR ÜNİVERSİTE HASTANESİ ACİL TIP

Balıkesir Üniversitesi Acil Tıp Asistanı

Asist. Dr. Rabia Nur Yeşilgöl


Ktü tıp fakültesi

Asist. Dr. Övgü Özertural


Namık kenal üniversitesi araştırma hastanesi

Asist. Dr. Pelin Bilgi


Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp fakültesi hastanesi

Asist. Dr. Sena Betül SARI AKSOY


Gazi Üniversitesi

Asist. Dr. Sevcan Seçinti


Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Asist. Dr. Şeyda Nur Aslan


Ankara Bilkent Şehir Hastanesi

2015-2021 Gazi Üni. Tıp Fak. 2023 26 Ocak Aşh acil tıp kliniğine başlangıç

Asist. Dr. Songül Kaynak


Acil Tıp

Asist. Dr. Suzan Çelebioğlu


İzmir Bakırçay Üniversitesi Çiğli eğitim araştırma hastanesi

Asist. Dr. Tugay Karaoğlan


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp

Çok Acil Tıp

Asist. Dr. Ulaş canberk Gazey


Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi

Asist. Dr. ufuk çağman


Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi

Acil Tıp, Kampçı, Hayvansever

Asist. Dr. Utku İlhan


cemil taşcıoğlu şehir hastanesi

Acil Tıp Asistanı, Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi

Asist. Dr. Ali İhsan Uysal


Ege Üniversitesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 20' Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp 2022--

Asist. Dr. SEMA BELEK


Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp

Asist. Dr. Abdulkadir Yılmaz


kocaeli üniversitesi

Asist. Dr. yakup birlik


istanbul fatih sultan mehmet eğitim ve araştırma hastanesi

Asist. Dr. Yasin Haydar YARTAŞI


Düzce Üniversitesi Hastanesi

Düzce Tıp Acil Tıp A.B.D

Asist. Dr. YUNUS YATMAZ


ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi

Pratisyen Hekim Bekir Baybars İLTER


Bayındır Hastanesi Acil Servis Bölümü Sögütözü/ANKARA

1998 Yılı Gülhane Askeri Tıp Fakültesi mezunuyum 2012 yılında TSK dan kendi isteğimle ayrılıp Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Acil Servisin de çalışmaya başladım. Halen aynı yerde görev yapmaktayım. 3 yıldır Sağlık Bakanlığı adına hizmet veren bir firmada uçak ambulans doktorluğu yapmaktaym

Pratisyen Hekim Merve Dilara imseytoglu


Derince devlet hastanesi

Pratisyen Hekim TURHAN SOFUOĞLU


Emergency Disaster Ambulance Physicians Association

Hakan İyisaraç


Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi

aydeniz ünver


bahçeşehir üniversitesi paramedik bölümü öğrencisi

Mustafa Avcı


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Eda Demirhan


112

Mustafa Ferudun ÇELİKMEN


Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

Paylaş Paylaş