Anasayfa Haber ve Duyuru TATDUS’un 10. yılında, web tabanlı eğitim portalımız “tatdus.org” 1 yaşında!

TATDUS’un 10. yılında, web tabanlı eğitim portalımız “tatdus.org” 1 yaşında!

by Ozan Konrot
0 comment

TATDUS’un 10. yılında, web tabanlı eğitim portalımız “tatdus.org” 1 yaşında! 

 

Hastalarına USG eşliğinde daha iyi bakım vereceğine inanan, hevesli bir avuç Acil Tıp Uzmanı olarak 2007 yılı sonlarında çıktığımız yolda Türkiye Acil Tıp Derneği Çalışma Grubumuz; TATDUS, gerek acil tıp uzman ve asistanlarına gerekse de değişik uzmanlık alanlarda çalışan ve özellikle kritik hasta bakımında 7/24 hizmet veren binlerce meslektaşımıza, yıllarca, aralıksız eğitim imkanı sağladı. TATDUS büyür ve güçlenirken bizler de bilgimizi arttırdık, çalışarak ve eğlenerek öğrendik, öğrendiklerimizi paylaştık. Onuncu yılında TATDUS, çok sayıda yetenekli, tecrübeli ve enerjik eğitimcisiyle de acil tıp alanında ve ülkemizde bir marka ve eşsiz olma niteliğini korumaya devam ediyor. 

Geçtiğimiz sene haziran ayında ise çalışmalarımızı farklı bir platforma taşıdık. İhtiyaç duyan arkadaşlarımız için ücretsiz, sürekli ve de keyifli bir eğitim aracı olarak tatdus.org projesini Türkçe ve İngilizce olarak hayata geçirdik. 

Ülkemiz için alanında ilk olma özelliğini taşıyan web sayfamız, yine aynı özveriyle ve karşılıksız üreten ekibimiz tarafından şekillendiriliyor ve geliştirilmeye devam ediyor. Ülkemiz şartlarında, öncelikle, acil servislerin yoğun ve stresli ortamında, bizzat hastasının başında ve yanında olan hekimlerimiz ve yanı sıra klinik ultrasonografi ile ilgilenen tüm meslektaşlarımız için kolay ulaşılır bir eğitim kaynağı sunmaya çalıştık. Yanı sıra ingilizce sayfamızla çok kısa bir zaman içinde, ülkemiz acil tıp uzmanlarının bir üretimi olan TATDUS markamızı bilimsel alanda uluslararası platforma taşımayı da başardık, bolca takipçi ve taraftar kazandık.

TATDUS’un onuncu, “tatdus.org” sayfamızın birinci yılında eğitimlerimiz için her yıl kilometrelerce yol kateden, web sayfamızı güzelleştiren, çok merkezli araştırmalarımıza ve diğer tüm eğitim faaliyetlerimize katkı sunan fedakar üyelerimize, daha çok çalışmak, öğrenmek ve kendimizi geliştirmek için bize sebep sunan, fikir veren, destekleyen tüm katılımcı ve takipçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Bizim için anlamı olan bu yıl, farklı etkinlik ve projelerle tüm takipçilerimiz için çalışmaya devam ediyor, hoş sürprizler hazırlıyor ve acil tıp için #tatdusorg etiketi ile “ULTRASONOGRAFİ YILI” olsun diliyoruz. 

Saygılarımızla

Dr. Aslıhan Yürüktümen Ünal
TATDUS 4. Dönem Başkanı

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis