Anasayfa Haber ve Duyuru TATD Sağlıklı Yaşam (Wellness) Haftası 11-17 Mart 2018

TATD Sağlıklı Yaşam (Wellness) Haftası 11-17 Mart 2018

by Ozan Konrot
0 comment

Değerli Acil Tıp Uzmanları;

ACEP tarafından ortaya çıkarılan Acil Tıp Sağlıklı Yaşam Haftası (http://www.acep.org/emwellnessweek/), Acil Tıp hekimlerinin uzun ve zaman zaman zor geçen çalışma saatlerinin yanı sıra kendini yenilemek için zaman ayırmak gerektiğini hatırlatmak amaçlı her yıl kutlanıyor.İki yıldır ACEP ile eş zamanlı dahil olduğumuz bu haftaya seninde katılmanı bekliyoruz.Sadece fikirden öte harekete geç!…Bu sene daha sağlıklı, daha az tükenmiş ve daha esnek ol!….

Mutlaka empati yap!…Peki başka neler yapalım?

Türkiye Acil Tıp Derneği; senin için bir program hazırladı.Eminim kendine uygun bir seçenek programda bulup bizimle paylaşacaksın.Çünkü sen diğer hekimlerden farklısın!…Sen “Acilcisin!”…

Acil Tıp Sağlıklı Yaşam Haftası 11-17 Mart 2018 arasında tüm acil tıp hekimlerinin dahil olacağı bir etkinliktir. Yaptığın etkinlikleri #iEMWell18 ve #TATDSaglikliYasam etiketi ile bizlerle paylaş. TATD’in özel seçici jürisi ile etkinliğe katılan ve yaptığı etkinliği sosyal medya hesabında (twitter veya instagram) etiketleyen bir katılımcıya sürpriz hediye verilecektir.

Uluslararası Sağlıklı Yaşam Haftası organizasyonu için ACEP (ABD)CAEP (Kanada)ACEM (Avustralya)WrAP (Avustralya) ve TATD (Türkiye) olmak üzere 4 dernek bir araya gelmiştir.

Türkiye’den iletişim ve bilgi için ( [email protected]) ulaşabilirsin.Ayrıca ACEP’in resmi adreslerini takibe alabilirsin.

• Hashtag; #iEMWell18

• ACEP WW18 sayfası: https://www.acep.org/emwellnessweek/#sm.001w3flrd12vycqlr7z2f5zqgncyl

• ACEP Facebook sayfası: https://www.facebook.com/ACEPFan/

• ACEP Twitter sayfası: https://twitter.com/acepnow?lang=en

ACEP’in katılmanı istediği aktivitesi ile yaptıklarını paylaş.

Sadece linki takip etmen yeterli olacaktır: https://www.surveymonkey.com/r/66WT285

Acil serviste seni motive tutmak ve ilham vermek amaçlı programa dahil olabilirsin. Sağlıklı Yaşam için atacağın her adım, senin günlük hayatına her zaman pozitif dönecektir. Burada başlayacağımız motivasyonları yıl boyunca bir alışkanlık haline getirmeye hazır mısın?…

TATD Sağlıklı Yaşam (Wellness) 2018 programına ulaşmak için tıklayınız.

Saygılarımızla
TATD Sağlıklı Yaşam Komitesi

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis