Anasayfa Haber ve Duyuru EACEM 10. Avrasya Acil Tıp Kongresi / 20.Türkiye Acil Tıp Kongresi

EACEM 10. Avrasya Acil Tıp Kongresi / 20.Türkiye Acil Tıp Kongresi

by Faruk Danış
0 comment

Değerli Meslektaşlarımız,

Acil Tıp alanındaki en önemli buluşma noktalarından biri olan 10. Avrasya Acil Tıp Kongresi / 20.Türkiye Acil Tıp Kongresi’ni 14-17 Kasım 2024 tarihleri arasında Antalya’da düzenlemekten büyük bir gurur duyuyoruz. Bu yılki kongremizin teması “Acil Servisler Değişiyor” olarak belirlenmiştir.

Acil servisler, sağlık sisteminin en ön cephesinde yer alarak bir ‘güvenlik ağı’ işlevi sağlamanın yanı sıra erişilebilir, zamanında ve yüksek kaliteli Acil Tıp Hizmeti vermektedirler. Giderek artan hasta yükü, değişen hasta profilleri, yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve pandemi gibi küresel sağlık sorunları acil servislerde önemli değişimlere yol açmaktadır. Bu değişimlere ayak uydurmak ve acil serviste en yüksek kalitede hasta bakımı sunabilmek için bilgi ve becerilerimizi sürekli geliştirmemiz gerekmektedir.

10. Avrasya Acil Tıp Kongresi / 20. Türkiye Acil Tıp Kongresi’nde, acil servislerde yaşanan en güncel gelişmeleri ve yenilikleri sizlerle paylaşmayı, acil tıp pratiğinin geleceğini birlikte tartışmayı ve bu alandaki bilgimizi ve becerilerimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Kongremizde alanında uzman ulusal ve uluslararası konuşmacılar tarafından sunulacak paneller, çalıştaylar, bildiriler ve vaka sunumları yer alacaktır. Ayrıca, kongre kapsamında Acil Tıbba özgü sergi alanları da yer alacaktır.

10. Avrasya Acil Tıp Kongresi / 20.Türkiye Acil Tıp Kongresi’ne katılarak acil tıp alanındaki en son gelişmeleri takip etme, bilgi ve becerilerinizi geliştirme ve meslektaşlarınızla network kurma imkanı yakalayabilirsiniz. Kongremize katılımın acil tıp alanındaki bilgi birikiminize ve mesleki gelişiminize önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

Sizleri 10. Avrasya Acil TıpKongresi/20.Türkiye Acil Tıp Kongresi’nde Antalya’da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Saygılarımla

Bülent Erbil
Türkiye Acil Tıp Derneği

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis