Anasayfa Haber ve Duyuru Türkiye Acil Tıp Derneği 20. yaşında

Türkiye Acil Tıp Derneği 20. yaşında

by Ozan Konrot
0 comment

Değerli Acil Tıp Camiası,

Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD)' nin 20. kuruluş yıldönümünü, 3. Yaz Sempozyumunda Denizatı Tatil Köyünde büyük bir coşku ile kutlandı. . Gelmiş geçmiş çoğu Yönetim Kurulu üyelerimizin de katıldığ 200'ü aşkın katılımcılarımızla Türkiye Acil Tıp Derneği'nin bu anlamlı buluşmasında çok duygusal dakikalara tanık olduk. Acil Tıbbın kurulduğu tarihten itibaren heyecan verici gelişmeleri kahramanlarından dinlemek ayrı bir keyif verdi.

Türkiye Acil Tıbbının kurulmasında büyük emekleri olan Dr.John Fowler'a, Türkiye Acil Tıp Derneğin geçmiş eski başkanları, Prof.Dr. Levent Avşaroğulları, Doç.Dr.Cem Oktay, Yrd.Doç.Dr. Rıdvan Atilla' ya ve geçmiş dönemlerde görev yapmış Yönetim Kurulu üyelerimize Türkiye Acil Tıp Derneği'ne yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Derneğimizin 20 yıllık serüvenini Derneğimizin Başkanı Sayın Prof.Dr. Yıldıray Çete derneğimizin neleri başardığını bizimle paylaştı. Aramızdan ayrılan Uzm.Dr. Suna Soysal, Uzm.Dr.Aslı Çetin, Uzm.Dr.Fatih Bilge, Asistan Dr.Melike Erdem ve Asistan Dr. Mustafa Bilgiç anıldı. 3 gün boyunca ''Kritik Hasta Bakımında Yenilikler'' konulu 3. Yaz Sempozyumumuz'da son kılavuzları ve değişiklikleri öğrenme imkanı bulduk. Bu Sempozyumun Başkanı Prof. Dr.Ersin Aksay' a, Sempozyum sekreterleri Yrd. Doç. Dr. Başak Bayram ve Uzm.Dr.Özgür Çevrim'e ve Asistan Dr.Murat Çetin'e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bu anlamlı buluşmamızda bizimle olan 200' ü aşkın Acil Tıbba gönül vermiş katılımcılarımıza ilgilerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis