Temel Ultrasonografi Kursu 1-2 Haziran Tarihlerinde Gerçekleştirilmiştir


Değerli Acil Tıp Üyeleri;

Türkiye Acil Tıp Derneği Ultrasonografi Çalışma Grubu (TATDUS) tarafından 1-2 Haziran 2018 tarihlerinde Çorum’da Temel Ultrasonografi Kursu düzenlenmiştir. Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hsatanesi’nde gerçekleştirilen kursumuzda 8 saat teorik ve 8 saat pratik derslerden oluşan eğitimimiz tamamlanmıştır. Kursun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

Gerek kurusun düzenlenmesindeki katkıları, gerekse konukseverlikleri için sayın Dr. Mehmet Oğuzhan Ay ve sayın Dr. Ali Kemal Erenler’e ayrıca teşekkür ederiz.

Kursun açılışına gelerek acilde ultrasonografi kullanımına verdikleri önemi bir kez daha belirten Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi sayın Dr. Çağatay Evrim Afşarlar’a; Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı sayın Dr. Mete Dolapçı’ya ve Çorum İl Sağlık Müdürü sayın Dr. Ömer Sobacı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Kurslarımız için ayrıntılı bilgiye ve eğitim programlarına tatdus.org ve tatd.org.tr internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Uzm. Dr. Volkan ARSLAN
Doç. Dr. Funda KARBEK AKARCA

Galeri


Paylaş Paylaş