Anasayfa Haber ve Duyuru TATD Ödülleri

TATD Ödülleri

by Ozan Konrot
0 comment

Değerli Acil Tıp Uzmanları;

 

Türkiye Acil Tıp Derneği Ödülleri 2017'i sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.13.Türkiye Acil Tıp Kongresi ve 9. Asya Acil Tıp Kongresi gala gecesinde ödül sahiplerini beraber öğrenmek üzere tüm Acil Tıp Uzmanlarını kongremize davet ediyoruz.

 

Kategoriler;

TATD Emek Ödülü

Türkiye Acil Tıp Derneği MSE kurslarında görev alan eğitmenler içerisinden, belirlenmiş kurallara göre en çok puan toplayan eğitmenimize verilmektedir. İlk olarak 2016 yılında verilmiştir.

 

TATD Prestij Ödülü

Bu ödül Türkiye Acil Tıp Derneği’nin ulusal ve uluslararası kongresine katılan eğitim ve araştırma hastanelerinin acil tıp klinikleri ile üniversite hastaneleri acil tıp anabilim dalları içinden, önceden belirlenmiş kurallarına göre sözel ve poster bildirilerden en yüksek puanı toplayan kuruma verilmektedir. Bu ödül ilk defa 13.Türkiye Acil Tıp Kongresi & 9.Asya Acil Tıp Kongresinde verilecektir.

 

TATD FEMAT Üyeliği

Türkiye Acil Tıp Derneği Akademi Üyeliği (FEMAT), aşağıda belirlenen kriterleri karşılayan tüm TATD üyelerine verilmektedir.  

Ayrıntılı bilgi için; http://www.tatd.org.tr/tatd-akademi-uyeligi

 

TATD Namık Çevik Ödülü

Acil tıp uzmanlığının ülkemizde kurumsallaşması, acil tıp uzmanlığının çeşitli platformlarda temsiliyeti, acil tıpta uzmanlık eğitimine verilen emek ve acil tıp uzmanlığının özlük hakları için gösterilen çaba göz önüne alınarak TATD yönetim kurulunda yapılan oylama ile her yıl bir TATD üyesine verilir.

1993 yılından beri aldığı kararla tüm Türkiye'de Acil Tıbbın kapılarını açmış Prof. Dr. Namık Çevik'in  isimi verilerek; bu değerli akademisyeni ismini Acil Tıp ailesinde unutulmaz bilim insanları arasında anılması, hekim kimliği ve ileri görüşlülüğü ile genç kuşaklara örnek olmasının sağlanması amaçlanmıştır. 

 

Türkiye Acil Tıp Derneği

Yönetim Kurulu

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis