Anasayfa Haber ve Duyuru Star Alliance™ Uçuş Ağı İle Seyahatlerinizde %20’ye Varan İndirimlerden Faydalanın

Star Alliance™ Uçuş Ağı İle Seyahatlerinizde %20’ye Varan İndirimlerden Faydalanın

by Ozan Konrot
0 comment

Star Alliance üye havayolları 9. Asya Acil Tıp Kongresi’nin resmi havayolu ağı olarak belirlenmiş olmaktan memnuniyet duymaktadırlar.

Star Alliance Conventions Plus programının sağladığı indirimlerden faydalanmak için lütfen online rezervasyon aracını ziyaret ediniz: http://conventionsplusbookings.staralliance.com/trips/StarHome.aspx?meetingcode=TK80S17

Kongreye kayıtlı katılımcılar ve onlara eşlik eden bir kişi, ücret ve rezervasyon yapılan sınıfa bağlı olarak %20’ye varan indirimlerden yararlanabilir.

Bu etkinlik için katılan havayolu şirketleri şunlardır: Türk Hava Yolları, ANA, Adria Airways, Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, Asiana Airlines, Croatia Airlines, EVA Airways, EgyptAir, Ethiopian Airlines, LOT Polish Airlines, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, TAP Portugal, THAI ve United.

İndirimler birçok Business Class ve Economy Class ücret için geçerli olup, internet tarifeleri, gençlik ve öğrenci tarifeleri, grup tarifeleri ve “Round the World” tarifeleri için geçerli değildir. Seyahat planlarınızı yaparken lütfen fuar kayıt işlemlerinizin tamamlandığını kanıtlayan bir belgeyi yanınıza alınız ve biletinizin üzerinde etkinlik kodunun yazdığından emin olunuz.

NOT: Japonya’dan seyahat edecek yolcular için katılan havayolu şirketleri kendi ağları üzerinden özel indirimler uygulamaktadırlar. Bu özel indirimleri sağlayan havayolu şirketleri şunlardır: Türk Hava Yolları, Air India.

Bu bilgilere ve biletleme ofisi detaylarına ulaşabilmek için lütfen; www.staralliance.com/en/business-solutions/conventions-plus/delegates/ adresindeki “Conventions Plus Booking Contacts” başlığını ziyaret ediniz. Lütfen rezervasyon için etkinlik kodunu bildiriniz: TK80S17.

http://www.acem2017.org/tr/?page=resmi_hava_yolu_agi

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis