Üye Girişi
Anasayfa Haber ve Duyuru İstanbul BAL ve Acil Servis Sorunları Geri Bildirim Toplantısı Gerçekleştirildi.

İstanbul BAL ve Acil Servis Sorunları Geri Bildirim Toplantısı Gerçekleştirildi.

by Ozan Konrot
0 comment

Değerli Meslektaşlarımız,

Derneğimiz yönetim kurulu üyeleri, EMPACT yürütme kurulu üyeleri, İstanbul da yer alan Eğitim Klinikleri sorumluları, Eğitim görevlileri, Acil Tıp uzmanları ve Basketbol Acil Ligi takımlarını temsilen takım kaptanlarının katıldığı bir organizasyonu 15.02.2018 tarihinde İstanbul Double Tree Hilton – Moda otelinde gerçekleştirdik.

TATD Basketbol Acil Ligi'ne olan katkıları sebebi ile, ilgili kliniklerimize katılım sertifikalarının da verildiği tören ile başlayan organizasyonumuzda, önce BAL' ın dünü, bugünü ve geleceği hakkında paylaşımlarda bulunuldu, sonrasında ise dünyanın en önemli metropolleri arasında yer alan İstanbul'umuzun Acil Servislerine ait sorunlar tartışıldı. 

Olumlu geri bildirimlerin yanı sıra derneğimiz kurullarına iletilmek üzere, beklentiler ve bizler için çok önemli olan değerli öneriler tarafımızca not edildi. Nezih bir ortamda, yapıcı ve kazanımı bol bir toplantıya katılım sağlayıp, çok değerli fikir ve önerilerini bizlerle paylaşan klinik hocalarımıza, değerli katılımcılarımıza yaptıkları katkı sebebi ile teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu adına,

Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu

Uzm. Dr. Özgür Çevrim

 

You may also like

Bir yorum bırakın


@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis