Anasayfa Haber ve Duyuru 27 Mayıs Acil Tıp Günü – EReplika Projesi

27 Mayıs Acil Tıp Günü – EReplika Projesi

by Ozan Konrot
0 comment

Değerli Acil Tıp Hekimleri;

 

EUSEM tarafından başlatılan ve desteklenen 27 Mayıs Acil Tıp gününe özel olarak hazırladığımız “EReplika” projesini sunmaktan dolayı gururluyuz. Tıp mesleği, çok eski çağlardan beri insan sağlığının sürdürülmesi ve düzeltilmesi için uğraşmaktadır. Acil tıp, kendini her geçen gün yenileyen ve geliştiren genç ve dinamik bir yapıya sahiptir.

 

EReplika projesinde, Acil tıbbın takım ruhunu, yaratıcılığını, yenilikçi ve modern yapısını göstermek amacı ile 7 Acil tıp kliniğimizden bizler için 6 farklı tıp ile ilgili resmi (tablo veya anonim) tekrardan canlandırmalarını rica ettik. Ankara Üniversitesi Acil Tıp AD, Ege Üniversitesi Acil Tıp AD, Çukurova Üniversitesi Acil Tıp AD, Marmara Üniversitesi Acil Tıp AD, Karadeniz Teknik Üniversitesi Acil Tıp AD, Uludağ Üniversitesi Acil Tıp AD ve Hamidiye Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği’ne bu projeye verdikleri destek için çok teşekkür ederiz.

 

Tüm kliniklerimiz kendilerine verilen eseri kendi yorumları ile tekrardan canlandırdı ve bizlere gönderdi. 27 Mayıs günü sabahı tüm eserler sizlerle tüm sosyal medya ağları üzerinden paylaşılacaktır. Her eserin kendine ait bir etiketlemesi (#) mevcuttur. 27 Mayıs günü saat 09:00 ila 24:00 arasında “twitter” üzerinden etiketlenerek en çok paylaşılan EReplika tablosu Acil tıp günü birincisi olacaktır!!!

 

Şimdi sıra sizlerde!

Beğendiğin EReplika tablosunu etiketle (#)! @tatdhayat ve @TrTATD ile paylaş!

 

Hepimizin 27 Mayıs Acil Tıp Günü kutlu olsun.

 

Türkiye Acil Tıp Derneği (@TrTATD)

TATD Sağlıklı Yaşam Çalışma Grubu (@tatdhayat)

 

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis