Anasayfa Haber ve Duyuru 11.Acil Tıp Asistan Sempozyumu (ATAS) 2016 Trabzon’da

11.Acil Tıp Asistan Sempozyumu (ATAS) 2016 Trabzon’da

by Ozan Konrot
0 comment

Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Acil Tıp Derneği ve Acil Tıp Asistan Birliği'nin 11. Acil Tıp Asistan Sempozyumu (ATAS ) 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Trabzon’da yapılacaktır.

Yeşilin ve mavinin binbir tonunun buluştuğu, tarihin buram buram yaşandığı yerlerden biri olan Trabzon ‘da, sempozyuma bu yıl Trabzon Kanuni Eğitim-Araştırma Hastanesi ve KTÜ Farabi Hastanesi Acil Tıp Anabilim Dalı asistanları ev sahipliği yapacaklardır.

Fatih Sultan Mehmet’in fethettiği, Yavuz Sultan Selim’in şehzadeliğini yaptığı, Kanuni Sultan Süleyman’ın doğup büyüdüğü, Mustafa Kemal Atatürk’ün üç kez ziyaret edip vasiyetini yazdığı, tarihi milattan öncelere dayanan kültür, sanat, tarih, spor kenti, Karadeniz’in incisi olan güzel ilimizde sizleri ağırlamak bizlere büyük bir mutluluk verecektir.

Bu sempozyumla birlikte mesleki bilimsel yenilikleri gözden geçireceğimiz, sorunlarımızı tartışabileceğimiz, Trabzon un eşsiz güzellikleri eşliğinde farklı illerden gelen meslektaşlarımızın tanışmalarına olanak sağlayacak olan, ATAS 2016 TRABZON’a katılmaya davet ediyoruz.       

11.Acil Tıp Asistan Sempozyumu Bşk. 

Dr. Gürkan Altıntaş                                                                        

Doç. Dr. Süleyman TÜREDİ

KTÜ Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

www.atas2016.com

 

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis