Anasayfa Etkinlik 8. Avrasya Acil Tıp Kongresi,✨18. Türkiye Acil Tıp Kongresi ve 🩺17. WINFOCUS Dünya Kongresi

8. Avrasya Acil Tıp Kongresi,✨18. Türkiye Acil Tıp Kongresi ve 🩺17. WINFOCUS Dünya Kongresi

by Melis EFEOĞLU SAÇAK
0 comment

01-04 Aralık 2022 tarihinde Titanic Deluxe Belek, Antalya’da 🌍8. Avrasya Acil Tıp Kongresi,✨18. Türkiye Acil Tıp Kongresi ve 🩺17. WINFOCUS (World Interactive Network Focused On Critical Ultra Sound) Dünya Kongresi eş zamanlı, ortak olarak gerçekleşecektir.
Bu büyük üç kongrenin ana temasını “Önemsiyoruz, Cesaret Ediyoruz ve Paylaşıyoruz’’ olarak belirledik. Acil servisin zor, özveri gereken çalışma ortamında, birçok sıkıntıların üstesinden gelerek çalışan acil tıp uzmanlarımızın, asistanlarımızın, hastalarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz, bu nedenle pandemi, afet gibi zor koşullarla mücadeleye cesaret ediyoruz. Tüm bunları sağlamak için çalışanlarımız ve hastalarımızla bilgimizi, sabrımızı ve kalbimizi paylaşıyoruz.❤️‍🩹
Türkiye Acil Tıp Derneği; uluslararası ve bilimsel misyonuna uygun şekilde konusunda en deneyimli ve mentor yerli ve yabancı konuşmacıların yer aldığı harika bir bilimsel ve sosyal program için son hızla hazırlanıyor. Aralık’ta hepinizi 3 büyük kongreye davet ediyoruz.
Ayrıntılı bilgi için; www.eacem.org
#ÖnemsiyoruzCesaret ediyoruzPaylaşıyoruz
#WeCareWeDareWeShare

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis