19. Türkiye Acil Tıp Kongresi ve 6. TATD Kurs Günleri Kongresi


Değerli Üyelerimiz,

Sizleri bir arada düzenlenecek olan 19. Türkiye Acil Tıp Kongresi ve 6. TATD Kurs Günleri Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bu iki etkinlik ülkemizde saygın bir yer edinmiş olan Türkiye Acil Tıp Derneği tarafından düzenlenen en önemli organizasyonların başında gelmektedir. 27- 30 Nisan 2023 tarihleri arasında Royal Seginus Hotel- Antalya’da bu iki önemli etkinliği bir arada sizlere sunacak ve sizlerle bir araya gelecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Türkiye Acil Tıp Derneği, ülkemizde ilk kurulduğu yıllardan bugüne kadar gelişmeye devam eden Acil Tıp sisteminin siz saygıdeğer emekçilerinin en büyük destekçisi olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Derneğimiz, yayınları ve Sürekli Tıp Eğitimi kapsamında düzenlediği etkinlikleri ile acil tıp uzmanları, pratisyen hekimler ve acil tıp asistanlarının her zaman güncel kalmasını sağlamayı amaçlamıştır.

19. Türkiye Acil Tıp Kongresi & 6. TATD Kurs Günleri Kongresi aracılığıyla, Acil Tıp camiasından akademisyenler ve pek çok saygın isim konuşmacı ve katılımcı olarak sizlerle, bizlerle bir araya gelecektir. Tüm katılanların yakın diyalog içinde olduğu, bilgi ve fikir alışverişlerinin yapıldığı, iş birliklerinin kurulduğu ve en önemlisi arkadaşlıkların pekiştirildiği bir kongre olmasını umuyorum.

Kongremizde ana oturumlar, uygulamalı kurslar, tartışma panelleri, yuvarlak masa toplantıları ve farklı formatta çok sayıda oturum olacaktır. Ayrıca tüm bunlara ilave olarak kongremizde gerçekleştireceğimiz halkımıza yönelik paneller ile, TATD bilimsel gücünün sadece sağlık çalışanları ile sınırlı olmadığı, kamu yararını pekiştirecek şekilde tüm vatandaşlarımızın faydalanabileceği bir platform oluşturmayı planladığımızı memnuniyetle belirtmek isterim.

Sizleri keyifli bir sosyal ortam, zengin bir bilimsel içerik ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz rahat ve sıcak bir çevreye davet ediyoruz.

Katılımınız ve desteğiniz bizim gücümüz olacaktır.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Serkan Yılmaz

Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Paylaş Paylaş