Anasayfa Etkinlik 1 – 4 Aralık 2022 Acil Tıp Kongresi, Antalya

1 – 4 Aralık 2022 Acil Tıp Kongresi, Antalya

by Emrah KALE
0 comment

Değerli Meslektaşımız,

Türkiye Acil Tıp Derneği yıl boyunca çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenlemektedir. Her yılın sonunda olduğu gibi derneğimizin klasikleşmiş yıllık kongreleri bu yıl da sizler için titizlikle hazırlanmaktadır. Bu yıl 8. Avrasya Acil Tıp Kongresi ve 18. Türkiye Acil Tıp Kongresi ile 17. WINFOCUS (World Interactive Network Focused On Critical UltraSound) Dünya Kongresi ortak olarak gerçekleştirilecektir.

Yüksek kalitedeki içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel kongrelerden biri olan bilimsel etkinliğimiz, bu yıl uluslararası geçerli ultrason eğitimi sertifikasyonları olanağı sunan WINFOCUS Dünya Kongresi ile gerçekleştirilecektir. Bu nedenle çok geniş yelpazede, yurt içi ve yurt dışından katılacak gerek Acil Tıp gerekse diğer uzmanlık dallarından, alanında yetkin konuşmacılar ve katılımcılarımız ile zenginleşecek ve Türkiye Acil Tıp Derneği’nin Ülkemizin Avrupa ve Dünya’da Acil Tıp Alanında en iyi şekilde, gururla temsil etme misyonuna yakışacak, gerçek anlamda bilimsel bir şöleni sizlerle paylaşacağız.

Türkiye Acil Tıp Derneği’nin küresel bilimsel misyonuna uygun şekilde konusunda en deneyimli, dikkat çeken ve popüler yerli ve yabancı konuşmacıların yer aldığı harika bir bilimsel program planlıyoruz. Acil tıp uzmanları ve asistanlarının mesleki uygulamalarına, klinik pratiklerine, akademik yükselmelerine, çalışma şartları ve özlük haklarına olumlu katkılar sunacak konuları ve konularında uzman konuklarımızı titizlikle belirleyecek ve sizlerle buluşturacağız. Acil tıp uzmanları ve asistanları yanı sıra kritik hasta yönetimine görev alan tüm branşlardan gelecek katılımcıların kendisine çok şeyler katabileceği kapsamlı bir bilimsel program için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Tüm katılımcılarımızın dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri, aileleri ile güzel vakit geçirebilecekleri harika bir otelde, yine sizler için planladığımız harika sosyal etkinlikler ile unutulmayacak kongrelerden birisi olması için elimizden geleni yapmaya söz veriyoruz

Bu sene kongremizin temasını “Önemsiyoruz, Cesaret Ediyoruz ve Paylaşıyoruz’’ olarak belirledik. Acil servisin zor, özveri gereken çalışma ortamında, birçok sıkıntıların üstesinden gelerek çalışan acil tıp çalışanlarının, hastalarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz, bu nedenle pandemi, afet gibi zor koşullarla mücadeleye cesaret ediyoruz. Tüm bunları sağlamak için çalışanlarımız ve hastalarımızla bilgimizi, sabrımızı ve kalbimizi paylaşıyoruz.

Uluslararası boyutu bu yıl daha da güçlenen kongremiz yine TTB tarafından kredilendirilecektir.

Yoğun çalışma ortamlarımızdan uzaklaşacağımız, bilimsel içeriği ile mesleki bilgilerimizi arttırmanın yanı sıra sosyal içeriği ile eğleneceğimiz kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

1-4 Aralık 2022’de 8. Avrasya Acil Tıp, 18. Türkiye Acil Tıp ve 17. WINFOCUS Dünya Kongremizde buluşmak dileği ile,

Saygılarımla,


Prof. Dr. Serkan Yılmaz
Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

You may also like

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Themis