Üyeler


Prof. Dr. Cem Oktay


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Derneğimizin 2003-2005 ve 2005-2007 tarihleri arasında 2 dönem başkanlığını yapan, Avrupa Acil Tıp Derneği Yeterlik Kurulu üyesi Prof.Dr.Cem OKTAY'a TATD'deki özverili çalışmaları, derneğimizi uluslararası arenadaki üstün temsiliyetleri nedeniyle 2017 yılında onursal başkanlık ünvanı verilmiştir.

[email protected]

Doç. Dr. Bülent Erbil


Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

[email protected]

Doç. Dr. Canan Akman


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD ÇANAKKALE

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet Hacettepe üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD ihtisas (2006-2011) İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp AD (Şubat 2012-2016) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD

Doç. Dr. Mustafa Emin Çanakçı


Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

2009 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. 2012 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda başladığım uzmanlık eğitimimi 2016 yılında tamamladım. 2017-2019 yıllarında Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak çalıştım. Aralık 2019'dan beri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktayım.

Dr. Öğr. Üyesi Gül PAMUKÇU GÜNAYDIN


Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Acil Tıp AD/ Ankara Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde İhtisas yaptım. Şırnak Devlet Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra başasistan olarak Etlik İhtisas EAH ve Atatürk EAH'de görev yaptım. Şimdi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD'da ve Ankara Şehir Hastanesi acil tıp kliniğinde çalışıyorum. İlgi alanlarım resüsitasyon, travma, çocuk acil ve acil serviste ağrı yönetimi ile mezuniyet sonrası tıp eğitimi.

Dr. Öğr. Üyesi Gültekin KADI


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Acil Tıp Gönüllüsü

Dr. Öğr. Üyesi Gürkan ALTUNTAŞ


Kaçkar Devlet Hastanesi Başhekimliği

Dr. Öğr. Üyesi Umut PAYZA


Atatürk EAH Katip Çelebi Üniversitesi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Gümüşhane Devlet Hastanesi Kütahya Devlet Hastanesi İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk E.A Hastanesi

Uzm. Dr. Çağlar Kuas


Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Tıp eğitimini Akdeniz Üniversitesinde tamamladı. Iğdır ve Eskişehir’de acil servis doktoru olarak çalıştıktan sonra Acil Tıp uzmanlığını Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde tamamladı. 2019 yılından beri Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Acil Tıp Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Mesleki ilgi alanları hastane öncesi acil hasta müdahalesi, kritik hasta bakımı, ultrasonografisi, çocuk acil ve travma yönetimidir.

Uzm. Dr. Çeral Efe Aracı


Kepez Devlet Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Emine SARCAN


Ankara Şehir Hastanesi

Uzm. Dr. Eda ARŞ


Koç Üniversitesi Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. EMEL ALTINTAŞ


Ufuk Üniversitesi Acil Tıp ABD

Dokuz Eylül Acil Tıp Anabilim Dalı'ndan uzmanlığımı aldım. Ardından Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimlerinde Simülasyon yüksek lisansını tamamladım. Şu anda Ufuk Üniversitesi Acil Tıp ABD'da görev yapmaktayım.

Uzm. Dr. Emine Yüzbaşıoğlu


İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi

Savaşçı ruhlu, comfort zone düşmanı ve özgür.

Uzm. Dr. Emir ünal


Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Emergency Medicine, Airway, Trauma, Ultrasound,

Uzm. Dr. Emre KUDU


Mermara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği İSTANBUL

Tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde alırken acil tıpla tanışmış ve hekimliğini başka bir mecrada devam ettiremeyeceğini fark ederek Hacettepe'de acil ihtisasını tamamlayarak en genç acil uzmanlarından birisi olmuştur. Öğrenmenin limiti olmadığını düşünür, yeni bilgi edinmeyi ve yeni yüzlerle tanışmayı sever. Halihazırda Marmara Üniversitesi Pendik EAH Acil Tıp Kliniğinde uzman tabip olarak çalışmaktadır.

Uzm. Dr. Faruk Danış


Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acil Tıp Kliniği

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde acil tıp uzmanı olarak görev yapıyorum. Tıbbi ilgi alanlarım; medikal simülasyon, yatak başı ultrasonografi, doğa tıbbı (wilderness medicine), çocuk acil.

[email protected]

Uzm. Dr. Fatma Selman


Finike Devlet Hastanesi

Tıp fakültesi hayatına İzmir’de başlayan, durağan hiçbir şeyi sevmeyen yapısı, deniz tutkusu nedenli Akdeniz Üniversitesi Acil Tıp Kliniği'nde devam etmiştir. Gezmek ve gezdiği yerleri fotoğraflamak bir hobiden çıkıp yaşam stili haline gelmiştir.

Uzm. Dr. Huriye YÜRÜK MISIRLIOĞLU


Ankara Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Hüseyin Çetin ARSLAN


İzmir Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis

Uzm. Dr. Murat Çetin


Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi

Acil Tıp Uzmanı

[email protected]

Uzm. Dr. Ömer Jaradat


KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ACİL TIP ANABİLİM DALI

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Selin Tezel


Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Sena BAYKARA SAYILI


İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi

Sena Baykara Sayılı, 1988 yılında Denizli'de doğdu. Tıp eğitimine İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladı ve 2014 yılında mezun oldu. 2019 yılında Pamukkale Tıp Fakültesi'nde acil tıp uzmanı ünvanını aldı. 2019-2021 yılları arasında Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi'nde devlet hizmet yükümlülüğünü tamamladı. Halen İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmaktadır. Profesyonel kariyerine ek olarak, İstanbul Üniversitesi Çocuk Sağlığı Enstitüsü'nde Acil Pediatri Yüksek Lisans programına devam etmektedir. TATD bünyesinde Çocuk Acil Çalışma Grubu sekreteri olarak görev almaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Uzm. Dr. Şeyda Kaptan


Çerkezköy devlet hastanesi

Uzm. Dr. Süleyman ALPAR


Özel Memorial Bahçelievler Hastanesi

Babası Protestanlığa geçmiş Yahudi kökenli bir şarap imalatçısı,annesi Korsika kökenli bir opera sanatçısı, buna rağmen Acil Tıp Uzmanı

Uzm. Dr. Vehbi ÖZAYDIN


Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Ege üniversitesi Tıp fakültesi 1997-224, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD 2006-2011, Dicle Üniversitesi Hukuk fakültesi 2015-2019, Medeniyet Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Tıp Hukuku YL (Tezli) 2018-2021

[email protected]

Asist. Dr. ALİ SELMAN BİLGÜ


İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL TIP

Asist. Dr. Hanife YENİGÜN


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ad

Paylaş Paylaş