Üyeler


Prof. Dr. Cem Oktay


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Derneğimizin 2003-2005 ve 2005-2007 tarihleri arasında 2 dönem başkanlığını yapan, Avrupa Acil Tıp Derneği Yeterlik Kurulu üyesi Prof.Dr.Cem OKTAY'a TATD'deki özverili çalışmaları, derneğimizi uluslararası arenadaki üstün temsiliyetleri nedeniyle 2017 yılında onursal başkanlık ünvanı verilmiştir.

[email protected]

Doç. Dr. Canan Akman


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD ÇANAKKALE

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet Hacettepe üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD ihtisas (2006-2011) İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp AD (Şubat 2012-2016) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD

Doç. Dr. Mustafa Emin Çanakçı


Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

2009 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. 2012 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda başladığım uzmanlık eğitimimi 2016 yılında tamamladım. 2017-2019 yıllarında Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak çalıştım. Aralık 2019'dan beri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktayım.

Dr. Öğr. Üyesi Gül PAMUKÇU GÜNAYDIN


Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Acil Tıp AD/ Ankara Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde İhtisas yaptım. Şırnak Devlet Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra başasistan olarak Etlik İhtisas EAH ve Atatürk EAH'de görev yaptım. Şimdi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD'da ve Ankara Şehir Hastanesi acil tıp kliniğinde çalışıyorum. İlgi alanlarım resüsitasyon, travma, çocuk acil ve acil serviste ağrı yönetimi ile mezuniyet sonrası tıp eğitimi.

Dr. Öğr. Üyesi Gürkan ALTUNTAŞ


Kaçkar Devlet Hastanesi Başhekimliği

Dr. Öğr. Üyesi Umut PAYZA


Atatürk EAH Katip Çelebi Üniversitesi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Gümüşhane Devlet Hastanesi Kütahya Devlet Hastanesi İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk E.A Hastanesi

Uzm. Dr. Çağlar Kuas


Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Tıp eğitimini Akdeniz Üniversitesinde tamamladı. Iğdır ve Eskişehir’de acil servis doktoru olarak çalıştıktan sonra Acil Tıp uzmanlığını Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde tamamladı. 2019 yılından beri Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Acil Tıp Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Mesleki ilgi alanları hastane öncesi acil hasta müdahalesi, kritik hasta bakımı, ultrasonografisi, çocuk acil ve travma yönetimidir.

Uzm. Dr. Eda ARŞ


Koç Üniversitesi Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Emine Yüzbaşıoğlu


İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi

Savaşçı ruhlu, comfort zone düşmanı ve özgür.

Uzm. Dr. Emir ünal


Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Emergency Medicine, Airway, Trauma, Ultrasound,

Uzm. Dr. Faruk Danış


Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acil Tıp Kliniği

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde acil tıp uzmanı olarak görev yapıyorum. Tıbbi ilgi alanlarım; medikal simülasyon, yatak başı ultrasonografi, doğa tıbbı (wilderness medicine), çocuk acil.

Uzm. Dr. Fatma Selman


Finike Devlet Hastanesi

Tıp fakültesi hayatına İzmir’de başlayan, durağan hiçbir şeyi sevmeyen yapısı, deniz tutkusu nedenli Akdeniz Üniversitesi Acil Tıp Kliniği'nde devam etmiştir. Gezmek ve gezdiği yerleri fotoğraflamak bir hobiden çıkıp yaşam stili haline gelmiştir.

Uzm. Dr. Hüseyin Çetin ARSLAN


İzmir Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis

Uzm. Dr. Murat Çetin


Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi

Acil Tıp Uzmanı

[email protected]

Uzm. Dr. Selin Tezel


Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Sena BAYKARA SAYILI


İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi

İstanbul Tıp Fakültesi 2008- 2014 Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp ihtisas 2015-2019 Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi 2019- 2022 İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi 2022-.. İstanbul Tıp Fakültesi Acil Pediatri Yüksek Lisans 2020- ..

Uzm. Dr. Süleyman ALPAR


Özel Memorial Bahçelievler Hastanesi

Babası Protestanlığa geçmiş Yahudi kökenli bir şarap imalatçısı,annesi Korsika kökenli bir opera sanatçısı, buna rağmen Acil Tıp Uzmanı

Uzm. Dr. Vehbi ÖZAYDIN


Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Ege üniversitesi Tıp fakültesi 1997-224, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD 2006-2011, Dicle Üniversitesi Hukuk fakültesi 2015-2019, Medeniyet Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Tıp Hukuku YL (Tezli) 2018-2021

[email protected]

Asist. Dr. ALİ SELMAN BİLGÜ


İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL TIP

Asist. Dr. Hanife YENİGÜN


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ad

Asist. Dr. Ömer Jaradat


KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ACİL TIP ANABİLİM DALI

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Paylaş Paylaş