Üyeler


Prof. Dr. Ersin Aksay


Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

1999 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olup, aynı yıl Dokuz Eylül Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda tıpta uzmanlık eğitimine başladım. 2003 yılında acil tıp uzmanı oldum. 2005-2009 arasında Ege Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda acil tıp uzmanı ve acil tıp doçenti, 2009 yılında ise S.B. İzmir Tepecik EAH Acil Tıp Kliniğinde Klinik Şefi olarak görev yaptım. 2013 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda göreve başladım. 2014 yılından beri aynı kurumda profesör kadrosu ile görev yapmaktayım. 2008-2011 yılları arasında Turkish Journal of Emergency Medicine dergisinde editör olarak çalıştım, halen aynı derginin editöriyel kurul üyesiyim. Türkiye Acil Tıp Derneğinde 1 dönem MSE komisyon başkanı, 4 kez yönetim kurulu üyesi, 1 kez de yönetim kurulu başkanı olarak görev aldım.

[email protected]

Prof. Dr. Haldun Akoğlu


Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

2005 yılında TATD üyesi oldu. TATD bünyesindeki ilk görevi 2005 yılında İstanbul, Harbiye Askeri Müzesinde yapılan Acil Tıp Kongresinde ev sahibi klinik adına çeşitli görevler yürütmek ve İstatistik kurslarında bilgisayarların kurulmasında olmaktı. Asistanlığında Acil Tıp Asistan Birliği'nin öncülü Acil Tıp Asistan Meclisi bünyesinde çalıştı (ATAM). TATD adına Yarış Hekimi olarak Formula 1, WTCC, WTC, Porsche Cup başta olmak üzere çeşitli yarışlarda DOF, MIC ve FIV'lerde çalıştı. TATD'nin 11,14 ve 15. Yönetim Kurullarına seçildi. Acil Tıp Akademisi'nin (ATAK) kuruluşu sürecinde yer aldı ve bir dönem başkanlığını yürüttü. 14. dönemde ayrıca Eğitim Komisyonu başkanlığı yaptı. Türkiye Acil Tıp Dergisinde 2010/4 sayısından itibaren hakem, 2013/1'den itibaren Editör Yardımcısı, 2015/1'den itibaren Teknik ve Metodoloji Editörü, 2018/4 ile 2021/1 sayıları arasında Baş Editör olarak görev aldı. Halen Metodoloji ve İstatistik Editörü olarak görevine devam etmektedir. Halen IFEM Eğitim ve Müfredat, ve IFEM Araştırma komisyonlarının aktif üyesidir.

[email protected]

Prof. Dr. Murat Ersel


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

1994 Ege Tıp mezunuyum. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde başladığım Acil Tıp Uzmanlık eğitimimi 2002 yılında tamamladım. 2002 - 2004 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Acil Tıp Uzmanı, 2004-2005 yılları arasında Kocaeli Üniversitesinde Yard. Doç. Dr. olarak görev yaptım. 2005 yılından itibaren Ege Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalında öğretim elemanı olarak görev yapıyorum, 2011 yılında Doçent ünvanını aldım, 2018 yılından itiabren de Profesör kadrosunda görevime devam ediyorum. İyi derecede Almanca ve İngilizce biliyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

[email protected]

Prof. Dr. Orhan Çınar


Acıbadem Ankara Hastanesi

Prof.Dr.Orhan ÇINAR, 2005 yılında GATA Acil Tıp AD’da Acil Tıp Uzmanlık ihtisasını tamamlamıştır. 2011 yılında University of Utah’ta Araştırma Üst İhtisasını tamamlamıştır. 2015 yılından bu yana Acıbadem Sağlık Grubunda çalışmaktadır. 2019-2021 yılları arasında Türkiye Acil Tıp Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. 2013-2017 yılları arasında Türkiye Acil Tıp Dergisi editörlük görevini yürütmüştür. ATAK, Havayolu, Taktik Tıbbı, Tıp Bilişimi çalışma grupları üyesi ve eğitmenidir. Mobil-ED Mobil Uygulaması, INNOVEM Simülasyon Etkinliği kurucusudur. TATD-Acil Tıpta İnovasyon Çalışma Grubu Kurucu Başkanıdır. Amerikan Konsolosluğu tarafından desteklenen INNOVEMTECH proje koordinatörlüğü görevini yürütmüştür. Gazi Teknopark bünyesinde yer alan Technomedicare Firması kurucusudur. Scoper Video Laringoskopi Cihazı, Technosağlık Platformu, Venticab Negatif Basınçlı Ventilasyon Kabini, Fastprime-Akut Bakım Ekipleri Koordinasyon Yazılımı, Netrezant Uygulaması geliştiricisidir. Nöbette Uygulaması kurucusu ve eğitmenidir.

orhan.[email protected]

Doç. Dr. Banu KARAKUŞ YILMAZ


Alanya Alaaddin Keykubat Ünv Acil ABD

Doç. Dr. Betül AKBUĞA ÖZEL


Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AB

Doç. Dr. Bülent Erbil


Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

[email protected]

Doç. Dr. Feriyde Caliskan


Amasya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Tıp AD AMASYA

Acil tıbba 1999'da girmeden önce dahi gönülden bağlı, tamamlayıcı tıp uygulamalarına da 2007'den beri pratiğinde yer veren, sağlıklı yaşam, doğa ve denizlere olan düşkünlüğü ile hayatı ertelemeden yaşamayı benimsemiş bir hekimdir. Acil tıpta "özlük hakları" ve "şiddete hayır" için yapılması gerekenler hakkında sözünü esirgememektedir. Özellikle toksikoloji yandalı ve teletıp, medikal simülasyon ve teletoksikoloji ilgilendiği güncel konulardır.

Dr. Öğr. Üyesi Emre Karslı


Özel Tınaztepe üniversitesi

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ulaş Özturan


Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

2013-2018 arasında Kocaeli Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalında acil tıp uzmanlık programını, 2018-2019'da Brown Üniversitesi Acil Tıp Departmanı Bilimsel Araştırma Üst İhtisas Programını tamamlamıştır. 2019-2021 yılları arasında Mersin Toros Devlet Hastanesi'nde zorunlu hizmetini bitirdikten sonra, 2021 yılından itibaren Kocaeli Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

Dr. Öğr. Üyesi Murat SEYİT


Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD DENİZLİ

Dr. Öğr. Üyesi NEŞE NUR USER


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp A.D.

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan SABIRLI


Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı KARS

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Mahir Kunt


Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Dr Mehmet Mahir KUNT 1971 yılında Silifke'de doğdu. İlkokulu Karaman 19 Mayıs ilkokulu ve Silifke 50.Yıl İlkokulu'nda okudu. Silifke Atatürk Ortaokulu ve Silifke Lisesi'nden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden(Türkçe) mezun oldu ve sonrasında Hacettepe Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalında Uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2001 yılında Acil Tıp Uzmanı oldu. Halen Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'de Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Sağlık Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Program Başkanlığı'nı da yürütmektedir. https://yunus.hacettepe.edu.tr/~mkunt/

Uzm. Dr. Ahmet AKDOĞAN


Iğdır Devlet Hastanesi Acil Servis

Uzm. Dr. Ali Nokay


Antalya atatürk devlet hastanesi

....

Uzm. Dr. BERKANT ÖZTÜRK


AKSARAY ÜNİVERSİTESİ EAH

Uzm. Dr. Buğra İLHAN


Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Çağdaş DERDİYOK


Mardin Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. Damla ANBARLI METİN


Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis

Uzm. Dr. Berkant Öztürk


Aksaray Üniversitesi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Elif Dilek Çakal


Akdeniz Universitesi - Yuksek Lisans Ogrencisi

Uzm. Dr. Emre KUDU


Mermara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği İSTANBUL

Tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde alırken acil tıpla tanışmış ve hekimliğini başka bir mecrada devam ettiremeyeceğini fark ederek Hacettepe'de acil ihtisasını tamamlayarak en genç acil uzmanlarından birisi olmuştur. Öğrenmenin limiti olmadığını düşünür, yeni bilgi edinmeyi ve yeni yüzlerle tanışmayı sever. Halihazırda Marmara Üniversitesi Pendik EAH Acil Tıp Kliniğinde uzman tabip olarak çalışmaktadır.

Uzm. Dr. Faruk Danış


Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acil Tıp Kliniği

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde acil tıp uzmanı olarak görev yapıyorum. Tıbbi ilgi alanlarım; medikal simülasyon, yatak başı ultrasonografi, doğa tıbbı (wilderness medicine), çocuk acil.

Uzm. Dr. Feride Fulya Ercan Coşkun


Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Göksu BOZDERELİ BERİKOL


Bakırköy Sadi Konuk EAH Acil Tıp Birimi

Acil Tıp uzmanı ve Tıp Bilişimi MSc, PhD Cand

Uzm. Dr. Gültekin KADI


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Acil Tıp Gönüllüsü

Uzm. Dr. Halil Emre KOYUNCUOĞLU


DR. NAFİZ KÖREZ SİNCAN DEVLET HASTANESİ

Uzm. Dr. İBRAHİM SARBAY


Edirne Keşan Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. İLKER ŞİRİN


Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH Acil Tıp A.B.D

Süleyman Demirel Fen Lisesi Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt eğitim ve araştırma hastanesi

Uzm. Dr. Mehmet Tatlı


VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL TIP KLİNİĞİ

Acil Uzmanı Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmaktayım. POCUS, toksikoloji, doğa tıbbı ilgi alanlarım. Bilimsel araştırma yapmayı, okumayı, doğayı ve hayvanları severim. Yaz-kış demeden yüzerim.

Uzm. Dr. Mustafa İPEK


Manisa Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. MUSTAFA KORKUT


ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Uzm. Dr. Nazife Didem Hanoğlu Ulus


İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi

Uzm. Dr. Ökkeş Yılmaz ÇINAR


Dörtyol Devlet Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. OLCAY YEŞİL


Sakarya Yenikent Devlet hastanesi

Uzm. Dr. ÖMER FARUK KARAKOYUN


MUĞLA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL TIP KLİNİĞİ

Gülhane Askeri Tıp Akdemisi Tıp Fakültesinde tıbbiyeye başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp fakültasinde acili sevdi. Yozgat Şefaatli ilçe Devlet Hastanesinde pratisyenlik mecburisini tamamladı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde Acil Tıp asistanlığına başladı. Antalya Eğitim Araştırma Hastanesinde Acil Tıp İhtisasını tamamladı. Muğla Eğitim araştırma Hastanesinde ATU mecburi hizmetini yapmakta.

Uzm. Dr. Öner AVINCA


Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

******

Uzm. Dr. Özgür ÖZEN


Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. RAMAZAN YİĞİT


Ergani Devlet Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Senem Nebi


Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi

Uzm. Dr. SERKAN ŞAHİN


Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Anabilim Dalı ANKARA

Acil Tıp uzmanı

Uzm. Dr. Zafer Beşer


Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Asist. Dr. Abidin Bostancı


Ankara Üniversitesi Acil Tıp ABD

Asist. Dr. Burhan Burak Kuzucu


Ankara Şehir Hastanesi

Asist. Dr. CANER HOYLADI


ANKARA ŞEHİR HASTANESİ ACİL TIP KLİNİĞİ

Asist. Dr. Cem Abacı


Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Asist. Dr. ÇİLEM KIZILELMA


KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR ŞEHİR HASTANESİ

Asist. Dr. Mustafa Oğulcan Nadar


İÜC Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (2015-2021) İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı (2022-2026)

Asist. Dr. Ali Şen


KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ EVLİYA ÇELEBİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Asist. Dr. Furkan Bostancı


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Asist. Dr. Enes Kılınç


Rize Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servis

2016 yılında deu tıp fakültesinden mezun oldum .1 sene rize de pratisyen olarak çalıştım.

Asist. Dr. Erdem AYDIN


Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Asist. Dr. FARIDA HUSEYNOVA


BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ

Asist. Dr. Fatih Mehmet Altındaş


Ankara Şehir Hastanesi

Asist. Dr. Ferhat Kürşad Kasapoğlu


İstanul Cerrahpaşa Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Asist. Dr. Gizem GİZLİ


Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Asist. Dr. İLKSEN OKUR


ANKARA ŞEHİR HASTANESİ

...

Asist. Dr. İsmail AĞI


Nevşehir Dr.i.şevki Atasagun Devlet Hastanesi

Asist. Dr. Tunahan Şen


Marmara Üniversitesi

2018 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra yeniden burada acil tıp asistanlığına başladım. Trekking, bisiklet, kayak, scuba diving, seyahat fotoğrafçılığı ve havacılıkla ilgileniyorum.

Asist. Dr. Mustafa KÜÇÜK


Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği İZMİR

Asist. Dr. Ömer Faruk Dut


Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sağlık Yöneticiliği Lisans Programı

Asist. Dr. ÖMER FARUK YILMAZ


FATİH SULTAN MEHMET EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ

Asist. Dr. Ömer Veli Yeşilyurt


Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakultesi Farabi Hastanesi

Asist. Dr. orhan utku türker


Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi

Emre KARSLI


Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ad

Merve Ekşioğlu


Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Acil tıp uzmanlığımı aynı zamanda mezun olduğum, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden, Acil Tıp Anabilim Dalı’ndan aldım. Okmeydanı EAH ve Yeditepe Üniversite Hastanelerinde çalıştıktan sonra Fatih Sultan Mehmet EAH’de göreve başladım. TATD Sağlıklı Yaşam Çalışma Grubu sekreterliğini yapmaktayım.

Paylaş Paylaş