Üyeler


Professor, MD Arif Alper Çevik


United Arab Emirates University Departmant of Emergency Medicine

Professor, MD Cem Oktay


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Derneğimizin 2003-2005 ve 2005-2007 tarihleri arasında 2 dönem başkanlığını yapan, Avrupa Acil Tıp Derneği Yeterlik Kurulu üyesi Prof.Dr.Cem OKTAY'a TATD'deki özverili çalışmaları, derneğimizi uluslararası arenadaki üstün temsiliyetleri nedeniyle 2017 yılında onursal başkanlık ünvanı verilmiştir.

[email protected]

Professor, MD Ersin Aksay


Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

1999 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olup, aynı yıl Dokuz Eylül Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda tıpta uzmanlık eğitimine başladım. 2003 yılında acil tıp uzmanı oldum. 2005-2009 arasında Ege Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda acil tıp uzmanı ve acil tıp doçenti, 2009 yılında ise S.B. İzmir Tepecik EAH Acil Tıp Kliniğinde Klinik Şefi olarak görev yaptım. 2013 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda göreve başladım. 2014 yılından beri aynı kurumda profesör kadrosu ile görev yapmaktayım. 2008-2011 yılları arasında Turkish Journal of Emergency Medicine dergisinde editör olarak çalıştım, halen aynı derginin editöriyel kurul üyesiyim. Türkiye Acil Tıp Derneğinde 1 dönem MSE komisyon başkanı, 4 kez yönetim kurulu üyesi, 1 kez de yönetim kurulu başkanı olarak görev aldım.

[email protected]

Professor, MD Haldun Akoğlu


Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

2005 yılında TATD üyesi oldu. TATD bünyesindeki ilk görevi 2005 yılında İstanbul, Harbiye Askeri Müzesinde yapılan Acil Tıp Kongresinde ev sahibi klinik adına çeşitli görevler yürütmek ve İstatistik kurslarında bilgisayarların kurulmasında olmaktı. Asistanlığında Acil Tıp Asistan Birliği'nin öncülü Acil Tıp Asistan Meclisi bünyesinde çalıştı (ATAM). TATD adına Yarış Hekimi olarak Formula 1, WTCC, WTC, Porsche Cup başta olmak üzere çeşitli yarışlarda DOF, MIC ve FIV'lerde çalıştı. TATD'nin 11,14 ve 15. Yönetim Kurullarına seçildi. Acil Tıp Akademisi'nin (ATAK) kuruluşu sürecinde yer aldı ve bir dönem başkanlığını yürüttü. 14. dönemde ayrıca Eğitim Komisyonu başkanlığı yaptı. Türkiye Acil Tıp Dergisinde 2010/4 sayısından itibaren hakem, 2013/1'den itibaren Editör Yardımcısı, 2015/1'den itibaren Teknik ve Metodoloji Editörü, 2018/4 ile 2021/1 sayıları arasında Baş Editör olarak görev aldı. Halen Metodoloji ve İstatistik Editörü olarak görevine devam etmektedir. Halen IFEM Eğitim ve Müfredat, ve IFEM Araştırma komisyonlarının aktif üyesidir.

[email protected]

Professor, MD Murat Ersel


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

1994 Ege Tıp mezunuyum. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde başladığım Acil Tıp Uzmanlık eğitimimi 2002 yılında tamamladım. 2002 - 2004 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Acil Tıp Uzmanı, 2004-2005 yılları arasında Kocaeli Üniversitesinde Yard. Doç. Dr. olarak görev yaptım. 2005 yılından itibaren Ege Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalında öğretim elemanı olarak görev yapıyorum, 2011 yılında Doçent ünvanını aldım, 2018 yılından itiabren de Profesör kadrosunda görevime devam ediyorum. İyi derecede Almanca ve İngilizce biliyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

[email protected]

Professor, MD Orhan Çınar


Acıbadem Ankara Hastanesi

Prof.Dr.Orhan ÇINAR, 2005 yılında GATA Acil Tıp AD’da Acil Tıp Uzmanlık ihtisasını tamamlamıştır. 2011 yılında University of Utah’ta Araştırma Üst İhtisasını tamamlamıştır. 2015 yılından bu yana Acıbadem Sağlık Grubunda çalışmaktadır. 2019-2021 yılları arasında Türkiye Acil Tıp Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. 2013-2017 yılları arasında Türkiye Acil Tıp Dergisi editörlük görevini yürütmüştür. ATAK, Havayolu, Taktik Tıbbı, Tıp Bilişimi çalışma grupları üyesi ve eğitmenidir. Mobil-ED Mobil Uygulaması, INNOVEM Simülasyon Etkinliği kurucusudur. TATD-Acil Tıpta İnovasyon Çalışma Grubu Kurucu Başkanıdır. Amerikan Konsolosluğu tarafından desteklenen INNOVEMTECH proje koordinatörlüğü görevini yürütmüştür. Gazi Teknopark bünyesinde yer alan Technomedicare Firması kurucusudur. Scoper Video Laringoskopi Cihazı, Technosağlık Platformu, Venticab Negatif Basınçlı Ventilasyon Kabini, Fastprime-Akut Bakım Ekipleri Koordinasyon Yazılımı, Netrezant Uygulaması geliştiricisidir. Nöbette Uygulaması kurucusu ve eğitmenidir.

[email protected]

Professor, MD Yıldıray Çete


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

[email protected]

Assoc. Professor, MD Cem Ertan


İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park İzmir Hastanesi Acil Tıp Kliniği

4 Haziran 1974 tarihinde Ankara'da dünyaya geldim. Ankara 13 Ekim İlkokulundan sonra Ankara Gazi Anadolu Lisesinde orta okul ve lise eğitimlerimi tamamladım. 1992 yılında kazandığım Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1998 yılında mezun oldum. 2000 yılında ise, bitirdiğim okuluma bu kez Acil Tıp Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak geri döndüm. 2005 yılında uzman olur olmaz Malatya İnönü Üniversitesinde öğretim üyesi olarak çalışmaya başladım ve 2013 yılı Mayıs ayına kadar bu görevimi sürdürdüm. 2013 yılında göreve başladığım Medicalpark İzmir Hastanesinde görev yaptığım dönem içerisinde, 2014 yılı Eylül ayında girdiğim sınavla Acil Tıp Doçentliği unvanını aldım. 2020 yılında gerçekleşen afiliasyon anlaşmasından bu yana İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesinde de öğretim üyesi olarak görev yapmaktayım.

[email protected]

Assoc. Professor, MD Özlem Dikme


İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

2004 yılından bu yana TATD üyesi. TATDUS, TATDRES, MEDSİM çalışma gruplarında aktif görevli. 13. Dönem TATD Yönetim Kurulu üyesi. 2011 yılından bu yana TATDUS eğitmeni. EUSEM ultrasonografi çalışma grubu üyesi. 2015-2018 dönemi TATDUS Sekreteri, 2021-2023 dönemi TATDUS Başkanı.

PhD, MD Ali Kaan Ataman


Okan Üniversitesi Hastanesi Acil Tıp Kliniği

PhD, MD Gül PAMUKÇU GÜNAYDIN


Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Acil Tıp AD/ Ankara Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde İhtisas yaptım. Şırnak Devlet Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra başasistan olarak Etlik İhtisas EAH ve Atatürk EAH'de görev yaptım. Şimdi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD'da ve Ankara Şehir Hastanesi acil tıp kliniğinde çalışıyorum. İlgi alanlarım resüsitasyon, travma, çocuk acil ve acil serviste ağrı yönetimi ile mezuniyet sonrası tıp eğitimi.

PhD, MD İbrahim Ulaş Özturan


Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

2013-2018 arasında Kocaeli Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalında acil tıp uzmanlık programını, 2018-2019'da Brown Üniversitesi Acil Tıp Departmanı Bilimsel Araştırma Üst İhtisas Programını tamamlamıştır. 2019-2021 yılları arasında Mersin Toros Devlet Hastanesi'nde zorunlu hizmetini bitirdikten sonra, 2021 yılından itibaren Kocaeli Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

PhD, MD Yusuf Ali Altuncı


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Chief Assistant Specialist MD Ozan Konrot


Çankırı AHSM

Biyografime gelince...

Specialist MD Büşra BEKTAŞ


İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Specialist MD Can ÖZEN


King's College Hospital, LONDRA

Specialist MD Çiğdem ORHAN


Beylikdüzü Devlet Hastanesi

….

Specialist MD Elif Dilek Çakal


Akdeniz Universitesi - Yuksek Lisans Ogrencisi

Specialist MD Emre Şancı


Kocaeli Derince Training And Research Hospital

....

Specialist MD Esra ERSÖZ GENÇ


Balıkesir Devlet Hastanesi

Ağrı'nın çorak topraklarında doğdu, gençliğini İzmir'in çiçekli dağlarında geçirdi. BAL'lı olmanın haklı gururunu yaşadıktan sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı. Mecburi hizmetin mecburi olduğu yıllarda Iğdır'da, SSK hastanelerinin SSK olmadığı yıllarda Çekirge Devlet Hastanesi'nde çalıştı. Büyük heves ve umutlarla KTÜ Tıp Fakültesi Acil Tıp Kliniği'nde Asistanlığına başladı. Halen Balıkesir Devlet Hastanesi’nde çalışmakta. Afet, doğa, toksikoloji olmazsa olmazları. Evli ve bir Merdan annesi.

Specialist MD Faruk Danış


Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acil Tıp Kliniği

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde acil tıp uzmanı olarak görev yapıyorum. Tıbbi ilgi alanlarım; medikal simülasyon, yatak başı ultrasonografi, doğa tıbbı (wilderness medicine), çocuk acil.

Specialist MD Göksu BOZDERELİ BERİKOL


Bakırköy Sadi Konuk EAH Acil Tıp Birimi

Acil Tıp uzmanı ve Tıp Bilişimi MSc, PhD Cand

Specialist MD HALİL MUTLU


GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Specialist MD Murat Çetin


Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi

Acil Tıp Uzmanı

[email protected]

Specialist MD Mustafa Emin Çanakçı


Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

2009 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. 2012 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda başladığım uzmanlık eğitimimi 2016 yılında tamamladım. 2017-2019 yıllarında Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak çalıştım. Aralık 2019'dan beri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktayım.

Specialist MD Selin Tezel


Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Assistant MD Bahadır ARSLAN


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servis

Assistant MD Berçem Tugay


Dicle üniversitesi

Assistant MD Cem Abacı


Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Assistant MD Dilek Doğan


Namık Kemal Üniversitesi

Assistant MD Doruk Barkın Öztürk


İbn-i Sina hastanesi

Assistant MD AYTAÇ POLAT


BAŞAKŞEHİR ÇAM VE SAKURA ŞEHİR HASTANESİ

Assistant MD Fatma İrem Özkan


Konya Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Assistant MD Gökhan Aksoy


Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi

Assistant MD Mustafa Oğulcan Nadar


İÜC Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (2015-2021) İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı (2022-2026)

Assistant MD Furkan Akpınar


Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Assistant MD Halil İbrahim Doru


Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Assistant MD mehmet zeftci


Fatih Sultan Mehmet EAH

Assistant MD Ezgi YAVUZ


Dokuz Eylül Üniversitesi

Assistant MD FARIDA HUSEYNOVA


BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ

Assistant MD Fatma Tunçel


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Assistant MD GÜLŞAH UÇAN


Eskişehir Osmangazi üniversitesi tıp fakültesi acil tıp anabilim dalı

Assistant MD zeina ismailoğlu


Prof. Dr. Cemil Taşçığlu Şehir Hastanesi

Assistant MD Kasım Ateş


ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT E.A.H.

Assistant MD Zeynep Aksoy


Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi

Assistant MD MEHMET AYBAR


BURSA ŞEHİR HASTANESİ

Assistant MD MEHMET ŞENADAM


SBÜ GAZİ YAŞARGİL EAH ACİL TIP KLİNİĞİ

Acil Tıp Asistanı

Assistant MD Mesut Gürbüz


Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Work, work, work...

Assistant MD MUSA TÜRKARSLAN


EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Assistant MD Ömer Erdem Şevik


Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Assistant MD Ömer Faruk Dut


Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sağlık Yöneticiliği Lisans Programı

Assistant MD Ömer Jaradat


KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ACİL TIP ANABİLİM DALI

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı

Assistant MD Ömer Veli Yeşilyurt


Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakultesi Farabi Hastanesi

Assistant MD Pelin Bilgi


Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp fakültesi hastanesi

Assistant MD Serhat Aras


Pamukkale üniversitesi hastanesi acil tıp ABD

Assistant MD Şerife Güngörmez


Kocaeli üniversitesi araştırma ve uygulama hastanesi

..............

Assistant MD Sevde Nur Yılmaz


İstanbul eğitim araştırma hastanesi

İstanbul Atatürk Fen Lisesi 2015 mezunu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 2021 mezunu İstanbul eğitim araştırma hastanesi Acil Tıp 1. Yıl asistanı

Assistant MD Sıla Eker Koyunbakan


Ankara Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği

Assistant MD SİNEM METE


Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi

Assistant MD Tolga Ünal


Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi

Assistant MD Tugay Karaoğlan


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp

Çok Acil Tıp

Assistant MD Ulaş canberk Gazey


Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi

Assistant MD ufuk çağman


Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi

Assistant MD Ümit Korkan


Eskişehir Osmangazi üniversitesi tıp fakültesi

Assistant MD SEMA BELEK


Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp

Assistant MD YEŞİM GEZER


marmara üniversitesi pendik eğitim ve araştırma hastanesi

Assistant MD Yeter Cengiz


Başakşehir çam ve sakura şehir hastanesi

Assistant MD YUNUS YATMAZ


ANKARA ŞEHİR HASTANESİ

Assistant MD zeynep gül ekli


ege üniversitesi

Ayça Koca


İBNİ SİNA HASTANESİ ACİL TIP A.D

Duygu ZİYAN


Bozyaka EAH Acil Servis

İlhan KORKMAZ


Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp AD SİVAS

KÜBRA SEZGİN


BURSA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL SERVİS

Merve Ekşioğlu


Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Acil tıp uzmanlığımı aynı zamanda mezun olduğum, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden, Acil Tıp Anabilim Dalı’ndan aldım. Okmeydanı EAH ve Yeditepe Üniversite Hastanelerinde çalıştıktan sonra Fatih Sultan Mehmet EAH’de göreve başladım. TATD Sağlıklı Yaşam Çalışma Grubu sekreterliğini yapmaktayım.

Ləman Məmmədova


Ganja İnternational Hospital.Synergy Group

Share Share