Yeni Nesil Paintball – Laser Tag
![](https://tatd.org.tr/atas2023/wp-content/uploads/sites/34/2023/03/78805a221a988e79ef3f42d7c5bfd418-1-1024x1024.png)
Laser tag, oyuncuların üzerlerinde taşıdıkları kızılötesi alıcı – verici düzenekler yardımı ile farklı senaryo ve görevlerde başarılı olabilmek için mücadele ederken birbirlerini eleyerek puan kazanmaya çalıştıkları bir spor dalıdır.
Katılım sınırlı sayıdadır. 5 ‘er kişilik ekiplerden oluşan ekibini kurup sempozyumun 2. ve 3. günü belirten alanda yarışmaya hazır ol!
Toplamda 8 ekibin olacağı yarışmada ilk gün 8 ekip yarışacak , kazanlar ikinci gün yarı final ve devamında final maçına çıkacaktır . Her maç 3 turdan oluşacak , 2 turu kazanan ekip o maçın galibi sayılacaktır. Her maç maksimum 30 dk sürecektir. Bir takımdaki tüm oyuncular elenirse o takıp turda mağlup olmuş sayılacaktır.
Katılım için kongre kayıt masasına başvurunuz.