Konaklama Bilgileri


Ücretler Açıklama
Tek kişilik oda/kişi başı 2850₺ Katılımcı çift kişilik odada tek kişi konaklayacaktır. Bu fiyatlandırmaya 3 gece 4 gündüz konaklama dahil olup, Sempozyum Bilimsel ve Sosyal Program için kayıt gereklidir.
İki kişilik oda/kişi başı 1950₺ Katılımcı çift kişilik odada bir başkasıyla konaklayacaktır. Bu fiyatlandırmaya 3 gece 4 gündüz konaklama dahil olup, Sempozyum Bilimsel ve Sosyal Programı için kayıt gereklidir (Birlikte konaklamak istediğiniz katılımcıları tarafımıza bildirmeniz yeterli olacaktır).

 

Üç kişilik oda/kişi başı 1700₺ Katılımcı üç kişilik odada diğer iki katılımcı ile konaklayacaktır. Bu fiyatlandırmaya 3 gece 4 gündüz konaklama dahil olup, Sempozyum Bilimsel ve Sosyal Programı için kayıt gereklidir (Birlikte konaklamak istediğiniz katılımcıları tarafımıza bildirmeniz yeterli olacaktır).
Aile odası 6000₺ Bu fiyatlandırmaya 2 Yetişkin ve 2 çocuk (<12 yaş) 3 gece 4 gündüz konaklama dahil olup, Sempozyum Bilimsel ve Sosyal Programı için kayıt gereklidir.
Kayıt 1000 ₺ Bu fiyatlandırmaya Sempozyum Bilimsel Programı ve tüm Sosyal Etkinliklere katılım dahildir.
Konaklamasız kayıt/günlük 400₺ Katılımcı günübirlik olarak konaklamasız otel imkanlarından faydalanacaktır. Bu ücret tek günlük olup, bilimsel etkinliklere katılım, stand ve sergi alanlarına giriş, sempozyum yaka kartı, günlük sempozyum sosyal aktiviteleri, sempozyum alanında günlük kurabiyeli çay-kahve araları dahildir.

 

Konaklamaya dahil olan hizmetler: Açık büfe sabah kahvaltısı; açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, 24 saat sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, İnternet, otopark, havuz, sauna, odalarda minibar ve çay-kahve setup, spor salonu kullanımı. Konaklama ücretine bilimsel program ve sosyal aktiviteler dahil değildir. Bilimsel program, sosyal aktiviteler ve Gala Gecesine katılmak isteyen misafirlerimizin ayrıca kayıt yaptırması gereklidir.           

Sempozyum konaklama kaydı için tıklayınız.

 

Paylaş Paylaş